SU BİTERSE HERKES SUSAR! PANEL
Diyarbakır Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
25 Kasım 2021
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202021-11-19%20at%2014.10.26.jpeg)
SU BİTERSE HERKES SUSAR!
SU KRİZİ VE YÖNETİMİ PANELİ YAPILDI
Dersim İl Koordinasyon Kurulu ve Amed İl Koordinasyon Kurulunun birlikte düzenlediği " SU KRİZİ VE YÖNETİMİ" paneli 19 Kasım 2021 saat 10.00 itibariyle başladı. Dersim'de gerçekleşen panele Şube Eş Başkanlarımız Mehmet Emin TÜMÜR , Nevroz KAYRAN ve Tunceli İl Temsilciliği Teknik Görevlimiz Bülent ÇETİNKAYA katılım sağladı.