ŞUBE VE TEMSİLCİLİK EŞGÜDÜM TOPLANTIMIZ ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİ
Diyarbakır Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
04 Haziran 2021
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202021-06-04%20at%2009.17.01.jpeg)
ŞUBE VE TEMSİLCİLİK EŞGÜDÜM TOPLANTIMIZ ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİ
Şube Yönetim Kurulu , İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Şube Müdürü ve Şube Personellerinin katılımı ile şube-temsilcilik eşgüdüm toplantısı online olarak yapıldı.
02 Haziran 2021 ( salı ) tarihinde yapmış olduğumuz online şube - temsilcilik eşgüdüm toplantısında ; üye çalışmaları ve teknik hizmetler hakkında bilgilendirmeler yapılıp, dilek ve öneriler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.