İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ PANELİ ÇERKEZKÖY'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1024_14_57_11_0.jpg)
İş Sağlığı ve İş Güvenliği Paneli; 16 Mayıs 2008 Cuma günü Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda ekteki program doğrultusunda , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Lütfi İNCİROĞLU‘nun da konuşmacı olarak katılımıyla, toplam 154 kişi ile gerçekleştirildi.
İş Sağlığı ve İş Güvenliği Paneli; 16 Mayıs 2008 Cuma günü Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda ekteki program doğrultusunda , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Lütfi İNCİROĞLU‘nun da konuşmacı olarak katılımıyla, toplam 154 kişi ile gerçekleştirildi.