MAKİNA VE ENDÜSTRİ BÖLÜMLERİMİZDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU
Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerimizde Mezuniyet çoşkusu yaşandı.MMO Konya Şubesi olarak arkadaşlarımıza mesleğe ve aramıza hoşgeldiniz diyoruz.
Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerimizde Mezuniyet çoşkusu yaşandı.MMO Konya Şubesi olarak arkadaşlarımıza mesleğe ve aramıza hoşgeldiniz diyoruz.
Bundan sonraki meslek yaşantınızda hepinize sonsuz başarılar diler, kazandığınız bu unvandan dolayı sizleri, sizlerin yetişmesinde büyük emekleri olan öğretim üyelerini ve sizleri bu yaşa kadar okutup, yetiştiren, mutluluğunuzla mutlu olan, üzüntülerinizle üzülen saygıdeğer velileri de tebrik ederiz.