ARAÇ PROJELENDİRME MÜHENDİS YETKİLENDİRME KURSU
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Meslek İçi Eğitim Merkezi eğitim proğramı çerçevesinde düzenlenen Araç Projelendireme Mühendis Yetkilendirme Kursu 06 -09 Mart 2008 tarihleri arasında Kütahya İl Temsilciliğimiz'de gerçekleştirildi.
Meslek İçi Eğitim Merkezi eğitim proğramı çerçevesinde düzenlenen Araç Projelendireme Mühendis Yetkilendirme Kursu 06 -09 Mart 2008 tarihleri arasında Kütahya İl Temsilciliğimiz'de gerçekleştirildi.
Makina Mühendisi Hakan HAVANCILAR'ın verdiği eğitime 18 üyemiz katılmıştır.