KURULUŞUMUZUN 53. YILI GELENEKSEL GECESİ COŞKUYLA KUTLANDI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Odamızın Kurluşunun 53. Yılı Geleneksel Gecesi 08 Aralık 2007 tarihinde Kartepe Green Park Otelde 700 civarında üye ve eşlerinin katılımıyla çoşkuyla kutlandı.
Odamızın Kurluşunun 53. Yılı Geleneksel Gecesi 08 Aralık 2007 tarihinde Kartepe Green Park Otelde 700 civarında üye ve eşlerinin katılımıyla çoşkuyla kutlandı. Üyelerimizin eş ve çocuklarıyla birlikte konakladıkları, iş dünyasının karmaşasından iki gün olsun uzaklaştıkları kutlamada, büyük bir aile olarak bir kez daha biraradaydık.