HATAY İL TEMSİLCİLİĞİ GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/353_11_29_03_0.jpg)
MMO Adana Şube Yönetim Kurulu, 17 Eylül 2008 Çarşamba günü, Hatay İl Temsilcilik binasında, Genel Üye toplantısına katıldı.
MMO Adana Şube Yönetim Kurulu, 17 Eylül 2008 Çarşamba günü, Hatay İl Temsilcilik binasında, Genel Üye toplantısına katıldı. Toplantıda bir önceki Genel Üye Toplantısından bugüne dek yapılan Şube ve Temsilcilik çalışmaları aktarıldı. Temsilcilik üyelerinin, önümüzdeki dönem çalışma programına ilişkin soru ve önerileri değerlendirildi.