"BÖLGEMİZDE DOĞALGAZIN MÜHENDİSLER AÇISINDAN DURUMU" EĞİTİM ÇALIŞMASI DÜZENLENDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/350_11_16_43_0.jpg)
MMO Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) Eğitimcisi Tarık DEMİRAY'ın katıldığı "Bölgemizde Doğalgazın Mühendisler Açısından Durumu" eğitim çalışması düzenlendi.
MMO Adana Şube tarafından, 20 Eylül 2008 tarihinde, Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'yi kapsayan Çukurova bölgesine doğalgaz gelmesi ile ilgili olarak MMO Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) Eğitimcisi Tarık DEMİRAY'ın katıldığı "Bölgemizde Doğalgazın Mühendisler Açısından Durumu" eğitim çalışması düzenlendi.