ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ADAYLARINA EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR...
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
16 Kasım 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/25641_10_36_26_0.jpg)
ESOGÜ ve ANADOLU Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerine odamız tarafından 16 Kasım 2012 Cuma günü Yönetim Kurulu Üyemiz Endüstri Mühendisi Cevdet ÜRENCİK tarafından mesleki eğitim verildi.
Mesleki eğitim hayatına ilk adımını atan Endüstri Mühendisi adaylarına Endüstri Mühendisliğinin çalışma alanları, çalışma hayatında karşılaşabilecekleri problemler ve çözüm önerileri anlatıldı. Ayrıca, gelecekte meslek hayatına atılacak genç Endüstri Mühendisi adaylarına mesleklerine sahip çıkmaları ve mesleki anlamda nelere sahip olmaları gerektiği konusunda bilgiler verildi. Geniş bir katılımın olduğu eğitim ve söyleşide öğrencilerin sorunlarını da cevaplayan ÜRENCİK bu tür eğitimlerin devam edeceğini söyledi.