Eskişehir Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Eskişehir subesi

ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZE YÖNELİK TEKNİK GEZİLERE DEVAM EDİLİYOR

26 Nisan 2024

Eskişehir Teknik Üniversitesi ile  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nin    Makina  ve Endüstri Mühendisliği Bölümünde okuyan öğrenci üyelerimize yönelik Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet yürüten Alp Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve   Arıkan Kriko ve Mak. San. Tic. A.Ş.’ne... Devamı

DUYURU

01 Nisan 2024

Şubemizin 15. döneminde kurulacak olan komisyon listesi linkteki gibidir. Katılmak istediğiniz Komisyonları listede işaretleyerek 5 Nisan 2024 tarihine kadar Şubemize bildirmenizi rica ederiz. Komisyonlarımıza ulaşmak için  tıklayınız.

ECZACIBAŞI YAPI GEREÇLERİ A.Ş. ‘NE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

21 Mart 2024

Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerinde öğrenim gören öğrenci üyelerimizin, okullarında aldıkları teorik eğitimin, pratik ve uygulama ile desteklenerek mesleki gelişimlerine katkı sağlanması amacı ile Şubemiz organizasyonu ile öğrenci üyelerimize yönelik 21 Mart 2023... Devamı

ARÇELİK A.Ş. VE HAİER FABRİKASINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

13 Mart 2024

13 Mart 2024  tarihinde Öğrenci Üyelerimiz için Arçelik A.Ş.’ye  Teknik Gezi düzenlendi. 21 öğrencimiz üyemizin katıldığı gezide  İnsan Kaynakları’ndan Ahmet Avcı Arçelik Eskişehir Kampüsü  hakkında bilgi verdi. Daha sonra Kompresör ve Buzdolabı fabrikalarının yetkili... Devamı

ŞUBEMİZ 15. DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMINI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

29 Şubat 2024

Şubemiz 15. Dönem Yönetim Kurulu İlk Toplantısını 27 Şubat 2024 tarihinde yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi.

... Devamı

DÖNEM:15

ŞUBEMİZİN SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

18 Şubat 2024

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesinin Yönetim Kurulu ve Oda Delege Seçimleri 18 Şubat 2024 tarihinde Dumlupınar İlkokulunda gerçekleştirildi. 

ŞUBEMİZİN 15. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

17 Şubat 2024

Şubemizin 15. Dönem Olağan Genel Kurulu, 17 Şubat 2024 tarihinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salonda yapıldı.

ŞUBEMİZİN 15. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLERİNE KATILMANIZI BEKLİYORUZ

05 Şubat 2024

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ESKİŞEHİR ŞUBE KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ PLAKET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

20 Ocak 2024

Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Kütahya İl Temsilciliğinin 69. Kuruluş Yılı Oda Gecemiz  gerçekleştirildi.

IV. ENERJİ GÜNLERİ ETKİNLİĞİNE KATILDIK

12 Ocak 2024

Tepebaşı Belediyesi tarafından “Enerjinle Kente Hayat Ver” sloganı ile düzenlenen IV. Enerji Günleri etkinliği, 12 Ocak 2024 tarihinde Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleştirildi.  Sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen etkinliğe Şubemizde stant... Devamı

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI VE TEPEBAŞI BELEDİYESİ İLE ASANSÖR PROTOKOLLERİ YENİLENDİ

29 Aralık 2023

Eskişehir Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyesi ile Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi arasında Asansörlerin Yıllık  Periyodik Kontrolü Hakkında Protokoller yeniden imzalandı. Buna göre, Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyesi sınırları içindeki asansörlerin tescil ve yıllık... Devamı

GELENEKSEL ODA GECEMİZİN 69. KURULUŞ YILINI KUTLADIK

25 Aralık 2023

Odamızın 69. Kuruluş Yılı Geleneksel Oda Gecemiz, 23 Aralık 2023 tarihinde Ekin Davet Salonu’nda üyelerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleşti. Geceye Makina Mühendisleri Odası  Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri,  Eskişehir CHP Milletvekili  Utku Çakırözer, ... Devamı