YAPEX FUARINA KATILDIK
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Ekim 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/25191_09_47_12_0.jpg)
19-20 Ekim 2012 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen 20. Uluslararası Yapex Yapı Fuarına üyelerimizin katılımını sağlamak amacıyla 19 Ekim 2012 tarihinde teknik gezi gerçekleştirildi.
Fuarı gezen üyelerimiz sektörle ilgili yeni ürünler ve gelişmeler hakkında bilgi sahibi oldular. Teknik geziden sonra konaklamak üzere Belek`teki Belconti Resort Otele hareket edildi. İki gün boyunca üyelerimiz güneşli Sonbahar günlerini değerlendirerek Otel aktivitelerinden yararlandılar.