İMO ESKİŞEHİR ŞUBE YÖNETİM KURULU, YENİ YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
24 Ocak 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/19870_11_11_00_0.jpg)
İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Fercan YAVUZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri 24 Ocak 2012 tarihinde Yeni Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.
Kendilerinin de bir seçim sürecinden geçtiğinin ifade eden Fercan YAVUZ, yeni yönetim kurulumuza önümüzdeki dönemde başarılar dilediler. Odamızın bundan sonraki çalışmalarında destekte bulunacaklarını belirttiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şube Başkanımız Hakan ÜNAL da işbirliğinden memnuniyet duyacaklarını belirtti.