KÜTAHYA ve AFYONKARAHİSAR İL TEMSİLCİLİKLERİ`NDE ASANSÖR BAKIM VE İŞLETME YÖNETMELİĞİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
22 Aralık 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/19445_11_18_38_0.jpg)
22 Aralık 2011 tarihinde Kütahya İl Temsilciliği'nde saat 13:00'da, Afyonkarahisar İl Temsilciliğinde ise saat 17:30 'da "Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği Semineri" gerçekleştirildi.
Makina Mühendisi RAMAZAN BEZEK`in verdiği seminere Kütahya`dan 21, Afyonkarahisar İl Temsilciliğinden ise 25 üye katıldı.
BEZEK "Asansör Bakım Ve İşletme Yönetmeliği ve MMO`nun Asansör Yıllık Kontrol Çalışmaları, MMO`nun Kontrol Çalışmaları için Hazırlamış Olduğu Belediye ile Yapılan Şartname ve Sözleşme Örneği" konuları hakkında bilgi verdi..