BİLECİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA VE İMALAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE "BÖLÜME HOŞGELDİN BULUŞMASI" GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/18983_09_30_07_0.jpg)
30 Kasım 2011 tarihinde Bilecik Makina ve İmalat Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencilerine yönelik olarak "Bölüme Hoşgeldin Buluşması" gerçekleştirildi.
Buluşmaya Bilecik Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şennur CANDAN, Bölüm Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hasan YAMIK, Arş. Gör. Emin AÇIKKALP, Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Atila TOMSUK, MMO Bilecik İl Temsilcisi Yürütme Kurulu Başkanı Ünal GÜLLER ve yürütme Kurulu Sekreteri Turgut SEZEN ile Şube Müdürü K. Levent GÜLER katıldı.
Etkinlik Atila TOMSUK`un konuşmasıyla başladı. MMO Eskişehir Şube olarak üniversitelerle diyalogu önemsediklerini belirten TOMSUK, üniversitelerden gelen taleplere Şube olarak olabildiğince yanıt vermeye çalıştıklarını kaydetti. Daha sonra Şube Teknik Görevli Emrah YİĞİT tarafından Oda ve öğrenci komisyonu tarafından bir sunum gerçekleştirildi. Sunumun ardından söz alan Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şennur CANDAN; öğrencilerin Odanın kendilerine sunduğu imkanlardan faydalanmaları için talepte bulunmaları gerektiğini altını çizdi. Son kısımda ise Şube müdürü K. Levent GÜLER öğrencilerden gelen soruları yanıtlayarak etkinliği sona erdirdi.
Etkinlik sonunda öğrencilere yemek ikramında bulunuldu.