ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZE YÖNELİK İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
23 Ekim 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/11347_11_25_31_0.jpg)
Öğrenci Üye komisyonumuzun talebi doğrultusunda 23 Ekim 2010 tarihinde saat: 12:00 'da Şubemizde "İş Sağlığı Güvenliği" semineri gerçekleştirildi.Seminer İş Güvenliği Komisyon Üyemiz Makina Mühendisi Acuner ÖZKAN tarafından veridi.
"İş Sağlığı ve Güvenliğinin Tarihçesi, 4857 İş Yasası, AB Uyum Yasası, 5510- madde 13 Sosyal Güvenlik Kurumu Yönetmeliği, Risk Analizi Yapılmasının Önemi" konularının anlatıldığı seminere 39 öğrenci üyemiz katıldı.