ODA MERKEZİ DENETLEMESİ YAPILDI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/styles/gonderi/public/gonderi_gorselleri/4342_11_07_57_0.jpg?itok=FlDIjYlK)
Oda Merkezi 2009 yılı ikinci dönem denetlemesi, 1 Ağustos 2009 Cumartesi günü Oda Merkezi'nde yapıldı. 4 Temmuz 2009’da Şube denetlemeleri ile başlayan 2009 yılı ikinci dönem denetlemeleri, Oda Merkezi’nin denetlenmesi ile tamamlandı.
Denetlemeye, Denetleme Kurulu üyeleri; Nizamettin Durakoğlu, Ahmet Eniş, Ercüment Ş. Çervatoğlu, Mehmet Eyüpoğlu, Hüseyin Kaya ve Tuncer Nazif Uz katıldı.