ÖĞRENCİLER TANIŞMA KAHVALTISINDA BULUŞTU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

21 Kasım 2022

Şubemiz Öğrenci Üye Komisyonu tarafından bir tanışma kahvaltısı düzenlendi.

Kahvaltı, 20 Kasım 2022 tarihinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Kordelya Salonu’nda gerçekleşti. İzmir ve Manisa’da bulunan çeşitli üniversitelerden 80’e yakın öğrencinin yanı sıra Şube Yönetim Kurulu üyesi ve çalışanlarının katıldığı kahvaltıda Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Evrim Aksoy bir konuşma yaptı. Aksoy konuşmasında, Şubemiz ve Öğrenci Üye Komisyonu çalışmalarına ilişkin bilgilendirmede bulunurken, “MMO İzmir Şubesi olarak Odamızın, mesleğimizin ve ülkemizin geleceği olarak gördüğümüz siz genç arkadaşlarımızla hem yönetim kurulu olarak tanışmak hem de birbirinizle iletişime geçmenize katkıda bulunmak amacıyla bu etkinliğin düzenlenmesi doğrultusunda Öğrenci Üye Komisyonumuza destek verdik. Bugün burada, belki de Oda çalışmalarına ilk adımını atan arkadaşlarımız mevcut” diye konuştu.

Öğle saatlerine kadar devam eden etkinlikte ayrıca robotik kodlama tanıtımı ve öğrenciler arasında bilgi yarışması gerçekleştirildi.