HALK MÜZİĞİ KOROMUZDAN TEATRAL KONSER
İzmir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
16 Mart 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Şubemizin Halk Müziği Korosu bu yılki konserinde "Sıra ve Kına Gecesi" canlandırması yapacak. Repertuarını bu gecelerde okunan türkülerden oluşturan koromuz, ilk kez deneyeceği çalışma için hazırlıklarını sürdürüyor. Koromuzun amacı, Anadolu'muzda hala süren ancak bir yandan da unutulmaya yüz tutan geleneklerimizin yaşamasına katkıda bulunmaktır. Konser 24 Mart 2009 Salı saat 20.00'de Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde yapılacaktır. Davetiyeleri Şubemizden edinebilirsiniz. (Not: Etkinlikte yemek servisi yoktur.)