ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLERİ, KOMİSYONUMUZUN ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

05 Kasım 2021

Şubemiz Enerji Sistemleri Mühendisliği Komisyonu tarafından “Enerji Sistemleri ve Sürdürülebilir Gelecek” başlıklı bir etkinlik gerçekleştirdi.

Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Anadolu Salonu’nda 4 Kasım 2021 tarihinde düzenlenen etkinlikte “Girişimci Gözünden Sektör” başlıklı bir oturum ve “Enerji Yönetimi ve Verimli Tüketimin Önemi ve Çıktıları” başlıklı bir panel gerçekleşti. Enerji Sistemleri Mühendisi üyelerimizin yanı sıra üniversitelerin ilgili bölümünde okuyan öğrencilerin de katıldığı etkinlikte, bu alandaki çalışmalar, sorunlar ve bu sorunların çözümü doğrultusunda yapılması gerekenler üzerinde durulurken, izleyiciler de merak ettikleri soruları konuşmacılara yöneltme imkânı buldu. Etkinlik, kokteyl ile sona erdi.