9. HPKON, 16-19 KASIM 2022’DE İZMİR’DE GERÇEKLEŞECEK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

22 Şubat 2022

IX. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi (HPKON 2022), 16-19 Kasım 2022 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek.

Odamız adına Şubemiz ve İstanbul Şubesi yürütücülüğünde düzenlenecek olan HPKON, AKDER (Akışkan Gücü Derneği) ve CETOP (Avrupa Hidrolik ve Pnömatik Teknik Komitesi) desteğiyle Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ile paralel gerçekleşecek olan fuar ise HPKON 2017’de olduğu gibi Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek.

Kongre ve sergiye ilişkin detaylı bilgiye http://hpkon.net/ adresinden ulaşabilir, HPKON sosyal medya hesaplarını aşağıdaki linklere tıklayarak takip edebilirsiniz.

http://www.facebook.com/hpkon

https://www.instagram.com/mmohpkon/

http://www.twitter.com/mmohpkon

http://www.youtube.com/hidrolikpnomatikkongresivesergisi

https://www.linkedin.com/in/ulusal-hidrolik-pn%C3%B6matik-kongresi-3691a182/