8. KAIZEN PAYLAŞIMLARI ETKİNLİĞİ 20-22 EKİM 2022’DE

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

21 Şubat 2022

Şubemizce düzenlenen Kaizen Paylaşımları Etkinliğimiz 20-22 Ekim 2022 tarihlerinde genel katılıma açık olarak gerçekleştirilecek.

Şubemiz Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu Kaizen Paylaşımları Etkinliği Çalışma Grubu, Kaizen El Kitabı ve organizasyon detayları ile ilgili çalışmalarını tamamlayarak etkinlik içeriğine ilişkin son detayları belirledi. Buna göre etkinlik 20-22 Ekim 2022 tarihlerinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

Amacı; Kaizen’lerin gelişmesine katkıda bulunmak ve yeni başlayanlara örnekler sunmak olan etkinlik kapsamında her kategoride başvuran KAIZEN çalışmaları arasından en iyi uygulamalar seçilecek. Seçilen bu çalışmalar, 20-22 Ekim 2022 tarihinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi/İzmir’de sergilenecek.

Bu alanda çalışması olan kurum ve kuruluşlar projelerini hazırlayarak 27 Mayıs 2022 tarihine kadar sergi için başvuruda bulunabilirler.

Etkinliğe ilişkin detaylı bilgi için: http://embk.mmoizmir.org/?page_id=2487