TMMOB MMO ADANA ŞUBESİ,TUZLA BELGESEL GÖSTERİMİ VE SÖYLEŞİSİ DÜZENLİYOR
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Makina Mühendisleri Odası Adana Şubesi, "4857" isimli Tuzla belgesel filminin gösterimi ve bir söyleşi düzenleyecektir.
Makina Mühendisleri Odası Adana Şubesi, "4857" isimli Tuzla belgesel filminin gösterimi ve bir söyleşi düzenleyecektir.
08 Kasım 2008 Cumartesi günü saat 14:00 de Seyhan Oteli‘nde gerçekleştirilecek, belgesel gösteriminden önce Tuzla Tersaneler Bölgesi İzleme ve İnceleme Komitesi Üyesi, TÜSAM araştırmacısı Nevra AKDEMİR tarafından belgeselin hazırlanma süreciyle ilgili bir sunum, belgesel gösteriminden sonra da MMO Yönetim Kurulu Üyesi, Mustafa YAZICI tarafından "4857‘den 5763‘e" adlı bir söyleşi yapılacaktır.