ŞUBEMİZİN 8. DÖNEM 2. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/992_11_23_22_0.jpg)
Şubemizin 8. dönem, 2. Danışma Kurulu Toplantısı Çorlu Sefa Otel Konferans Salonunda 01 Kasım 2008 Cumartesi günü 42 kişilik bir katılımla gerçekleşti.
Şubemizin 8. dönem, 2. Danışma Kurulu Toplantısı Çorlu Sefa Otel Konferans Salonunda 01 Kasım 2008 Cumartesi günü 42 kişilik bir katılımla gerçekleşti. Şube ve Temsilcilik çalışma programları üzerine yapılan görüşmelerle geçen Toplantımız sonunda yeni hedefler kondu.