İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ PANELİ ÇERKEZKÖY'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İş Sağlığı ve İş Güvenliği Paneli; 16 Mayıs 2008 Cuma günü Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda ekteki program doğrultusunda , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Lütfi İNCİROĞLU‘nun da konuşmacı olarak katılımıyla, toplam 154 kişi ile gerçekleştirildi.
İş Sağlığı ve İş Güvenliği Paneli; 16 Mayıs 2008 Cuma günü Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda ekteki program doğrultusunda , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Lütfi İNCİROĞLU‘nun da konuşmacı olarak katılımıyla, toplam 154 kişi ile gerçekleştirildi.