ÖĞRENCİ ÜYELER TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/5598_17_37_20_0.jpg)
ÖĞRENCİ ÜYELER TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ
23 EKİM 2009 Cuma günü Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Konferans Salonunda Makina Mühendisliği Bölümü öğrencilerine Odamızı ve yapılan çalışmaları tanıtmak amacı ile tanışma toplantısı düzenlendi. Toplantıya Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet KOPAÇ, Bölümden öğretim üyeleri ve öğrenci üyelerimiz katıldı. Toplantıda Şube Başkanımız Atıf METE, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet KOPAÇ, öğrenci üye komisyonu başkanı Gülsüm YILDIZ ve komisyonda görevli öğrenci üyelerimiz birer konuşma yaptılar.