MEZUNİYET TÖRENİ'NDE GENÇ MESLEKTAŞLARIMIZA HEDİYE VE ROZETLERİNİ VERDİK
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1019_14_47_53_0.jpg)
31 Mayıs 2008 Cumartesi günü Trakya Üniversitesi Konservatuar Salonunda gerçekleşen T.Ü. MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİNDE bir konuşma yapan MMO Edirne Şube Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur PEKDEMİR gelecekteki meslektaşlarımız Makina Mühendisliği öğrencilerine her zaman değer verdiklerini, asli üyelerimizin sahip olduğu her türlü hakka sahip olan öğrenci üye kardeşlerimizin kütüphane, seminer salonu ve bilgisayar salonu kullanımı, staj yeri bulunması,teknik gezi yapılması gibi konularda ODA‘mızın her zaman onlara destek verdiğini, Fakülte içinde yaptırılan internet bağlantılı bilgisayarlı , kütüphaneli Öğrenci Üye İrtibat Bürosunun da bu konuda yapılan bir çalışma olduğuna değindi.
31 Mayıs 2008 Cumartesi günü Trakya Üniversitesi Konservatuar Salonunda gerçekleşen T.Ü. MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİNDE bir konuşma yapan MMO Edirne Şube Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur PEKDEMİR gelecekteki meslektaşlarımız Makina Mühendisliği öğrencilerine her zaman değer verdiklerini, asli üyelerimizin sahip olduğu her türlü hakka sahip olan öğrenci üye kardeşlerimizin kütüphane, seminer salonu ve bilgisayar salonu kullanımı, staj yeri bulunması,teknik gezi yapılması gibi konularda ODA‘mızın her zaman onlara destek verdiğini, Fakülte içinde yaptırılan internet bağlantılı bilgisayarlı , kütüphaneli Öğrenci Üye İrtibat Bürosunun da bu konuda yapılan bir çalışma olduğuna değindi.
Şu an burada mezun olan öğrencilerin büyük bir kısmının Makina
Mühendisleri Odasının Öğrenci Üyesi olmasının da kendilerini çok mutlu
ettiğini söyleyen PEKDEMİR, dereceye giren ilk üç öğrenciye de ODA
rozetlerini ve hediyelerini verdi.
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Enver DURAN, Mühendislik-Mimarlık
Fakültesi Dekanı Prof. Dr. H. Erol AKATA ve Makina Mühendisliği Bölüm
Başkanı Prof. Dr. -Ing Ahmet CAN ile birlikte mezuniyet törenini takip
eden Cumhur PEKDEMİR , tüm mezun öğrencileri vakit geçirmeden ODA‘mıza
Üye olmaya ve yapılan mesleki çalışmaların içinde olmaya davet etti.