LPG KURSU DÜZENLENDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/5342_12_21_01_0.jpg)
08-09 Ekim 2009 tarihinde Şubemizde Şube Müdürümüz Ayhan HİLALCI tarafından "LPG Dolum Boşaltım Personeli Kursu" verildi. Kursa 13 kursiyer katıldı ve kurs sonunda başarılı olan kurisyerler belge almaya hak kazandı.
08-09 Ekim 2009 tarihinde Şubemizde Şube Müdürümüz Ayhan HİLALCI tarafından "LPG Dolum Boşaltım Personeli Kursu" verildi. Kursa 13 kursiyer katıldı ve kurs sonunda başarılı olan kurisyerler belge almaya hak kazandı.