- Odamız
- Oda Tanıtım
- Hakkımızda
- Oda Logosu
- Oda Organları
- Şube ve Temsilcilik Bilgileri
- Eğitim ve Kültür Merkezi
- Komisyonlar-Çalışma Grupları
- Çalışma İlkelerimiz
- Çalışma Raporu
- Çalışma Programı
- Üyelik ve Öğrenci Üyelik
- Yönetmelikler
- OYK Kararları
- TMMOB
- Şubeler
- Yayınlar
- Belgelendirme
- Etkinlikler
- Basın Açıklamaları
- Teknik Hizmetler
- Bilgi Edinme
- İletişim
- Ana Sayfa
- %sube:title Şube
- Şube Haberleri
- KAPUZBAŞI ŞELALELERİNE SERİN BİR YOLCULUK YAPTIK
KAPUZBAŞI ŞELALELERİNE SERİN BİR YOLCULUK YAPTIK
×
Hata mesajı
- Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
- Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
- Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
- Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
- Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
- Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Sabah erken saatlerde başlayan gezide yol boyunca rehberler tarafından bölgenin tanıtımı yapıldı.
Yahyalıda sabah kahvaltısı yapıldıktan sonra büyük şelale, takım şelaleleri ve güney şelaleleri gezildi. Şelale kenarında nefis manzara eşliğinde yemek yeme zevkini tattıktan sonra akşam saatlerinde Kayseri' ye dönüldü.
Yaklaşık 130 üyemiz ve ailesinin katıldığı gezi sonunda üyelerimiz memnuniyetlerini dile getirerek, bu tür organizasyonların tekrarlanması temennisinde bulundular.