KANAL A "GÜN ORTASI" PROGRAMINA KATILDIK
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin ATICI, 31 Ekim 2008‘de yerel Kanal A televizyonunda, Utku SAĞILIR‘ın hazırladığı "Gün Ortası" programına katılarak İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Oda politikalarını ve görüşlerini anlattı.
MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin ATICI, 31 Ekim 2008‘de yerel Kanal A televizyonunda, Utku SAĞILIR‘ın hazırladığı "Gün Ortası" programına katılarak İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Oda politikalarını ve görüşlerini anlattı.