İSG VE STRES YÖNETİMİ SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
MMO Adana Şubesi tarafından düzenlenen "İş Sağlığı ve Güvenliği ve Stres Yönetimi" söyleşisi 21 Kasım 2008 tarihinde MMO Adana Şube Eğitim Salonu'nda yapıldı.
MMO Adana Şubesi tarafından düzenlenen "İş Sağlığı ve Güvenliği ve Stres Yönetimi" söyleşisi 21 Kasım 2008 tarihinde MMO Adana Şube Eğitim Salonu‘nda yapıldı.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Mahmut TEBERİK tarafından sunumu gerçekleştirilen söyleşiye 37 dinleyici katıldı.