İL EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1923_13_24_09_0.jpg)
MMO Konya Şube Başkanı İsmail ÖZKARAKAYA ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Hüseyin NAMAL'ı ziyaret etti.
MMO Konya Şube Başkanı İsmail ÖZKARAKAYA ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Hüseyin NAMAL'ı ziyaret etti.
MMO Konya Şube Başkanı İsmail ÖZKARAKAYA ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Hüseyin NAMAL' ı Konya'da görev yapmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Konya sanayisi ve ekonomisi hakkında da Emniyet Müdürü Namal'a bilgi veren Başkan ÖZKARAKAYA, sanayi şehri Konya'nın aynı zamanda huzur şehri olduğunu ve bunda da en büyük paylardan birinin emniyet teşkilatına ait olduğunu kaydetti.
"Hizmet etmeye geldik" diyen Emniyet Müdürü Hüseyin NAMAL' ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Konya halkının huzur ve güvenliği için en iyi şekilde hizmet edeceklerini belirtti