GELENEKSEL GECE
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
TMMOB Makina Mühendisleri Odası 54. kuruluş yıldönümü geleneksel gecesi 29 Kasım 2008 tarihinde Kocaeli Green Park Otel'de gerçekleştirildi.
TMMOB Makina Mühendisleri Odası 54. kuruluş yıldönümü geleneksel gecesi 29 Kasım 2008 tarihinde Kocaeli Green Park Otel‘de gerçekleştirildi. Gecede 25.ve 40. yılını dolduran üyelerimize plaket verildi.
Geleneksel gecemiz; açılış konuşmaları ardından 25.ve 40. yılını dolduran üyelerimize plaketlerinin ve onur belgelerinin takdiminin ardından yemek müziği, oda korosu konseri ve dans gösterisi ile devam etti. Geleneksel Gecemize üye ve ailelerinden oluşan 600 kişi katıldı.