EDİRNE KENT ORMANI'NDA PİKNİK...
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1047_16_03_14_0.jpg)
Üyelerimizi ve ailelerini bir araya getirecek projeler üzerine yoğunlaşan ''Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonunun '' çalışmaları sonucu 20 Nisan Pazar günü Edirne Kent Ormanında kahvaltı - Meriç Nehri kıyısı doğa yürüyüşü gerçekleştirilmiştir.
Üyelerimizi ve ailelerini bir araya getirecek projeler üzerine yoğunlaşan ''Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonunun '' çalışmaları sonucu 20 Nisan Pazar günü Edirne Kent Ormanında kahvaltı - Meriç Nehri kıyısı doğa yürüyüşü gerçekleştirilmiştir. 46 kişilik bir katılımın olduğu bu etkinliğe ait fotoğraflara yazının devamında ulaşabilirsiniz.