Ç.Ü. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Ç.Ü. Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencileriyle, 25 Kasım 2008'de, tanışma amacıyla gerçekleştirilen yemekli toplantı, Ç.Ü. Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rızvan EROL'un açılış konuşması ile başladı.
Ç.Ü. Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencileriyle, 25 Kasım 2008'de, tanışma amacıyla gerçekleştirilen yemekli toplantı, Ç.Ü. Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rızvan EROL'un açılış konuşması ile başladı. MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATICI'nın mühendislik, endüstri mühendisliği ve oda örgütlülüğü üzerine bir konuşma yaptığı toplantıya 45 kişi katıldı.