AMATÖR DENİZCİ BELGESİ ( YAT KAPTANLIĞI )kursu düzenlendi.
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/4802_09_51_57_0.jpg)
17 - 21 Ağustos 2009 tarihleri arasında Ereğli Yelken İhtisas Klubü işbirliği ile Şubemizde AMATÖR DENİZCİ ( YAT KAPTANLIĞI )kursu düzenlendi. Kursa üyelerimiz ve yakınları katıldı. 29 Ağustos 2009 tarihinde yapılacak sınav sonrasında başarılı olanlar belge almaya hak kazanacaklar.
17 - 21 Ağustos 2009 tarihleri arasında Ereğli Yelken İhtisas Klubü işbirliği ile Şubemizde AMATÖR DENİZCİ ( YAT KAPTANLIĞI )kursu düzenlendi. Kursa üyelerimiz ve yakınları katıldı. 29 Ağustos 2009 tarihinde yapılacak sınav sonrasında başarılı olanlar belge almaya hak kazanacaklar.