AKDENİZ TV KANALINDA "EKONOMİ GÜNLÜĞÜ" PROGRAMINA KATILDIK
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin ATICI, 11 Kasım 2008'de yerel Akdeniz TV kanalında, Sadullah KISACIK'ın hazırladığı "Ekonomi Günlüğü" programına katılarak bölge ve ülke gündemini ilgilendiren konularda Oda politikalarını ve görüşlerini anlattı.
MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin ATICI, 11 Kasım 2008'de yerel Akdeniz TV kanalında, Sadullah KISACIK'ın hazırladığı "Ekonomi Günlüğü" programına katılarak bölge ve ülke gündemini ilgilendiren konularda Oda politikalarını ve görüşlerini anlattı.