27 HAZİRAN 2009 TARİHİNDE 42. DÖNEM DANIŞMA KURULU III. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/4038_11_34_25_0.jpg)
MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI?NIN ?BİRLİKTE ÜRETME, BİRLİKTE KARAR ALMA VE BİRLİKTE YÖNETME? ANLAYIŞININ ORGANI OLAN DANIŞMA KURULU TOPLANTISI TÜM ŞUBELERİN YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN KATILIMI İLE 27 HAZİRAN 2009 TARİHİNDE ODA MERKEZİ?NDE TOPLANDI.
27 Haziran 2009 tarihinde Oda Merkezinde tüm şubelerin yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Danışma Kurulu III. Toplantısı gerçekleştirildi.
MMO Adana Şube adına, MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATICI, Yönetim Kurulu Başkanvekili İmdat ÇETİNER, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Recep NARİNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyesi Devrim Alkan, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Emir KAVİ, Onur Kurulu Üyesi Selçuk GÖNDERMEZ, Denetleme Kurulu Üyesi Selahattin ALSANCAK, Denetleme Kurulu Yedek Üyesi Ali ÖZDEMİR, ve MMO Adana Şube Müdürü Elif DOĞRUYOL katıldı.