02 HAZİRAN 2008 TARİHİNDE İŞ MAKİNALARI (FORKLİFT) VE YOLDIŞI İŞ MAKİNALARI OPERATÖRÜ YETİŞTİRME KURSU BAŞLADI
02 - 13 Haziran 2008 tarihleri arasında İSDEMİR A.Ş. eğitim sahasında, sabah ve akşam olmak üzere iki grup halinde İş Makinaları (Forklift) Operatörü Yetiştirme Kursu ve Yoldışı İş Makinaları Operatörü Yetiştirme Kursu, Makina Mühendisi Yusuf TEK'in eğitmenliği ve toplam 30 kursiyerin katılımıyla başladı