TEKNİK GÖREVLİ İÇ EĞİTİMLERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
25 Temmuz 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/10091_14_28_43_0.jpg)
24-25 Temmuz 2010 tarihinde Araçlar üzerinden yapılan kontrol faaliyetlerinin geliştirilmesi, muayene yapan personelin gelişen teknoloji ve yeni uygulamalar il bilgi ve birikimlerinin artırılması amacıyla; şubemiz eğitim salonunda Teknik Görevli İç Eğitimi gerçekleştirildi.
MİEM Eğiticisi Şerif ÖZSAKARYA tarafından verilen eğitimin 1. gününde "LPG/CNG'li araçlar üzerinde yapılan kontrol faaliyetine yönelik konular ile araçların kontrolleri sırasında sık karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerine yönelik olarak katılımcılara kontrol kriterleri eğitimi verildi. Eğitimin 2. gününde Bursa Şube Müdürü C. Serdar SÖNMEZ tarafından "Motor - Şaşi Numarası Tetkikleri, Silindir Hacmi ve Kabin İncelemeleri ile ilgili egitim verildi.