ŞUBEMİZDEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MMF DEKANI HASAN MANDAL'A ZİYARET
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
06 Kasım 2008
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Şube Yönetim Kurulumuz 06.11.2008 tarihinde Anadolu Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Mandal'ı yerinde ziyaret ederek Şube çalışmalarımız ve eğitim programlarımız hakkında bilgi verildi.
Şube Yönetim Kurulumuz 06.11.2008 tarihinde Anadolu Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Mandal'ı yerinde ziyaret ederek Şube çalışmalarımız ve eğitim programlarımız hakkında bilgi verildi.