ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ ESOGÜ MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKANI Prof. Dr. EMİN KAHYA'I ZİYARET ETTİ
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
27 Ocak 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/19884_17_00_22_0.jpg)
ESOGÜ Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Dekanı olarak yeni görevine başlayan Prof. Dr. Emin KAHYA'yı 27 Ocak 2012 tarihinde ziyaret ederek, Şube Yönetim Kurulumuz yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler.
Endüstri ve Makine Mühendisliği Bölümlerinde öğrenim gören öğrencilerin mesleki gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla Odamız ve Dekanlık işbirliği ile gerçekleştirilebilecek etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.