ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNÜ ZİYARET ETTİ
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
02 Mart 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/14429_17_49_38_0.jpg)
02.03.2011 tarihinde Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut AYDIN 'ı Şube Yönetim Kurulu Başkanımız R. Erhan KUTLU, Şube Müdürümüz K. Levent GÜLER makamında ziyaret ettiler.
Odamızın belgelendirme ve akreditasyon konularında ve Şubemizin eğitim faaliyetleri ve bu konuda Üniversite - Oda İşbirliği olarak yapılması gerekenler hakkında konuşuldu