ÖĞRENCİ KOMİSYONU`NDAN SEMİNER
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
16 Kasım 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/25647_11_10_15_0.jpg)
Şubemiz öğrenci komisyonu, öğrenci üyelerimizin mesleki gelişimlerini Odamızın bilgi birikimiyle şekillendirmek amacıyla düzenlediği faaliyetlere seminerlerle devam etti.
16 Kasım 2012 Cuma günü Şubemiz eğitim Salonunda saat 20:00 da Arçelik A.Ş.`den üyemiz Ali BORUCU`nun sunumuyla " İş Sağlığı ve Güvenliği" semineri verildi. Seminere 45 civarında öğrenci üyemiz katıldı.