ÖĞRENCİ KOMİSYONU TOPLANDI
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
22 Şubat 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/3124_15_19_10_1.jpg)
Öğrenci Komisyonu toplantısı 22 Şubat Pazar saat: 12.00 'de Şubemiz Eğitim Kültür Merkezinde yapıldı. Toplantıda Öğrenci Üye Yerel kurultaya hazırlık çalışmaları, Oda öğrenci ilişkileri ve Üniversite sanayi konularını konuşuldu. Doç. Dr. Haydar ARAS öğrencilere "Üniversite - Sanayi İşbirliği" konulu sunum yaptıktan sonra öğrencilerin sorularını cevapladı.