MESLEK SOHBETLERİ IV ( MAKİNA MÜH. ) GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
13 Mayıs 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/15882_11_40_15_0.jpg)
Son sınıf öğrenci üyelerimize yönelik düzenlediğimiz Meslek Sohbetleri IV etkinliğimiz 13 Mayıs 2011 tarihinde Isıtma-Soğutma - Klima - Doğalgaz ders grubunu içeren "Mekanik Tesisat" konusu ile Çağdaş Doğalgaz Şirket Sahibi Atila TOMSUK tarafından gerçekleştirilen etkinlik "Serbest Müşavirlik Mühendislik" konusunda bilgi verilmesi ile başladı.
Etkinliğin ilerleyen saatlerinde öğrencilerin proje büroları hakkında sorduğu soruların yanıtlanmasıyla etkinlik soru cevap şeklinde sona erdi.