MESLEK SOHBETLERİ ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR.....
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
09 Nisan 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/14817_11_58_30_0.jpg)
9 Nisan Cumartesi saat 14:00 de endüstri müh. öğrenci üyelerimize "Bir Mühendisin Dünyası" konulu etkinlik "Meslek Sohbetleri" kapsamında gerçekleştirildi.
Etkinliğe konuşmacı olarak Doruk Ev Gereçleri Ar-Ge Müdürü Hakan Ünal katıldı. Makina ve Endüstri Mühendislerinin çalışma alanları hakkında genel bilgi verildi. Ayrıca başta Ar-Ge departmanı olmak üzere fabrikalardaki çeşitli birimlerde makina ve endüstri mühendisleinin karşılaştıkları sorunlar hakkında konuşuldu.