KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİMİZDE KAYNAK SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Aralık 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/6776_11_31_46_0.jpg)
Kütahya İl Temsilciliğimizde düzenlenen "Kaynak Semineri" 19 Aralık 2009 tarihinde Kütahya'da gerçekleştirildi. Konuyla ilgili sektörde çalışan oda üyelerinin katıldığı etkinliğimize Yusuf ŞAHİN konuşmacı olarak katıldı. ŞAHİN; Kaynak Yöntemleri ve Genel Tarifi, Kaynak ve Kesme Teknolojisindeki Gelişmeler, Su Jeti ile Kesme Yöntemi, Lazerle Kesme Yöntemi konuları hakkında bilgi vermiştir.