KALIP AVRASYA, AMBALAJ - PLASTİK BURSA OTOTEKNİK 2010 FUARLARINA KATILDIK
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
09 Mayıs 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/8681_10_34_36_0.jpg)
06-09 Mayıs 2010 tarihleri arasında Bursa'da düzenlenen Kalıp Avrasya, Ambalaj -Plastik, Bursa Ototeknik 2010 Fuarlarına üyelerimizin katılımını sağlamak amacıyla 09 Mayıs 2010 tarihinde gezi gerçekleştirildi.
Üyelerimizin sektördeki son gelişmeleri takip etmelerine olanak sağlamak, birlik ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlenen gezimiz 09:00 da Odamızın önünden hareketle başladı. Fuara katılan çok sayıda kuruluşun standartlarını gezen üyelerimizi meslek alanlarıyla ilgili gelişmeler hakkında bilgi sahibi oldular. Fuar sonrası Mudanya'ya gidildi. Mudanya'da yenilen akşam yemeği ve çevre gezintisinden sonra Eskişehir'e dönüldü.