ENERJİ VERİMLİLİĞİ KONFERANSI ve " ENERJİ VERİMLİLİĞİ " KONULU RESİM VE AFİŞ YARIŞMASININ ÖDÜL TÖRENİ
Eskişehir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
21 Nisan 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2765_18_23_07_0.jpg)
21 Nisan 2009 tarihinde Büyükşehir Belediyesi Ergin Orbay Sahnesinde, ESOGÜ MMF Mak.Müh.Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr.Haydar ARAS'ın sunumu ile " Enerji Verimliliği " Konferansını gerçekleştirdik.Konferansın ardından İlimiz ilköğretim ve ortaöğretim okullarında öğrenim gören öğrencilere yönelik düzenlediğimiz "Enerji Verimliliği " konulu Resim ve Afiş Yarışmasında derece alan öğrencilere ödülleri verildi.