DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ'NDE MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDIK
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/22898_10_00_30_0.jpg)
01 Haziran 2012 tarihinde Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen Makine ve Endüstri Mühendislerinin mezuniyet törenine katıldık.
Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı ve aynı zamanda Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ramazan KÖSE Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Arif ÖZGÜR, Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden ÜSTÜN ile çok sayıda öğretim görevlisinin katıldığı etkinlikte Şube Yönetim Kurulu Yedek üyelerimizden Koray KILIÇAY, Neşet AYKANAT ve Kütahya İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Özgür MUSLU ile Kütahya İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Sekreteri Erdinç TAŞĞIN da hazır bulundu.
Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan KÖSE`nin açılış konuşması ile tören başlayan törende etkinliğimiz Kütahya İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Özgür MUSLU`nun konuşmasıyla devam etti. MUSLU ; " Makina Mühendisleri Odası olarak bugünde olduğu gibi her zaman sizlerin yanında olduğumuzu ve her konuda sizlere destek olacağımızı bildirmek için buradayız" diyerek "Odamızın açtığı meslek içi eğitim kurslarını takip ederek yeni eğitimler alabilirsiniz." sözleriyle konuşmasına devam etti.
Kütahya İl Temsilciği Yürütme Kurulu Başkanı Özgür MUSLU`nun konuşmasının ardından Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyemiz Neşet AYKANAT bir konuşma yaptı. Konuşmasında; "Bundan sonra yurdumuzun neresinde olursanız olun yakın bir noktanızda mutlaka Makina Mühendisleri odasının bir şube veya temsilciliğini bulacaksınız" mezun olan meslektaşlarımızı buralarda en kısa zamanda odamıza üye olmaya davet etti, ve iş hayatında tecrübeler kazanana kadar her zaman odamızın meslektaşlarımıza destek olacağını belirtti.
Bu yıl altıncısı düzenlenen "Geleceğin Mühendisleri Tasarlıyor Proje Yarışmasında" Dumlupınar üniversitesinden birinci ve üçüncü olan öğrencilere ödülleri verildi. Daha sonra "Mühendislik Yemini" edilerek, öğrencilerin rozetleri takıldı. 200`yi aşkın katılımcının bulunduğu etkinlik kokteyl ile son buldu.
![](http://www.mmo.org.tr/resimler/bizden/orj/22906_10_31_47.jpg)